На Франківщині поштарка не принесла пенсіонерам з 50 тисяч гривень і втекла за кордон (ВІДЕО)
На Франківщині поштарка не принесла пенсіонерам з 50 тисяч гривень і втекла за кордон (ВІДЕО)
12-10-2017
Цікаве

Більше тижня мешканці Журова чекали, коли їм принесуть вересневу пенсію. Однак поштарка в селі не з’являлася, на дзвінки не відповідала, йдеться в сюжеті ТСН.

Захвилювалися і пацієнти психлікарні в селі Підмихайлівці. Майже половина пенсіонерів, які лікуються тут також не отримали гроші.

За цими селами була закріплена 50-річна поштарка. У Журові вона виконувала обов’язки листоноші, а в Підмихайлівцях 13 років керувала відділенням зв’язку. У місцевого керівництва Укрпошти була на хорошому рахунку, бо досі на неї люди не скаржилися.

Вона мала рознести людям гроші та прийняти платежі за вересень, але на роботу не вийшла. Колеги провели розслідування й виявили, що останній звіт вона сфальсифікувала і більше 50 тисяч гривень не виплачено людям.

Селяни кажуть, що поштарка не приховувала,  що збирається на заробітки за кордон. А секретар сільради стверджує, що на злочин листоношу могли штовхнути синові проблеми.

Усім потерпілим Укрпошта поверне гроші, а правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження за привласнення чужого майна, жінці світить чотири роки тюрми. Її можуть оголосити у міжнародний розшук.

Переглядів - 84
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: