Усі сортуватимуть сміття, як бюджетні установи, так і підприємці та приватні господарства
Усі сортуватимуть сміття, як бюджетні установи, так і підприємці та приватні господарства
13-10-2017
Екологія

 

Своє бачення вирішення проблеми висловили також депутати районної ради та окремі сільські голови.

Того ж дня на Верховинщині за участі Олега Лютого та голів селищної та сільських рад, керівників бюджетних установ та структурних підрозділів райдержадміністрації проведено нараду, на якій розглянули актуальне для району питання щодо функціонування сміттєзвалища.

В ході наради голова райдержадміністрації Олег Лютий наголосив на необхідності приведення існуючого сміттєзвалища до належного санітарного стану.

Під час засідання обговорено питання узгодження подальших дій з вирішення проблем функціонування полігону твердих побутових відходів у селі Бережниця Криворівнянської сільської ради.

Враховуючи пропозиції, що прозвучали на нараді, було прийнято рішення про покращення експлуатації полігону ТПВ та налагодження роботи щодо сортування сміття як бюджетними установами, підприємцями так і приватними господарствами.

Голова райдержадміністрації Олег Лютий на нараді зазначив, що тільки завдяки спільним діям та існуючій підтримці від органів місцевого самоврядування, активній громадській позиції спільноти району поступово проблемні питання щодо функціонування полігону твердих побутових відходів буде вирішено.

Переглядів - 94
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: