Більше 5 тис. мешканців Прикарпаття скористалися податковою знижкою, щоб повернути частину грошей за навчання
Більше 5 тис. мешканців Прикарпаття скористалися податковою знижкою, щоб повернути частину грошей за навчання
18-10-2017
Цікаве

Крім цього, 173 громадян подали до органів ДФС області декларації на відшкодування витрат на сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 42 – у зв’язку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами. Решта - звернулись за відшкодуванням витрат, які понесли на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла, на сплату коштів у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим  організаціям та в зв’язку з переобладнанням транспортних засобів.

Загалом з початку року громадяни області подали до фіскальних органів Прикарпаття 5370 декларацій про майновий стан та доходи в зв’язку з реалізацією права на податкову знижку. Сума заявленого ними до повернення податку в зв’язку з реалізацією права на податкову знижку склала 8310,5 тис. грн. За наслідками перерахунків громадянам вже повернуто 7729,1 тис. грн., або 93% від визначеної суми.

В головному управлінні ДФС в області нагадують, що для отримання податкової знижки за результатами 2016 року необхідно подати декларацію за місцем реєстрації до 31 грудня 2017 року. У декларації необхідно вказати суму одержаного за рік доходу у вигляді зарплати, вид понесених витрат, їх розмір і розраховану суму податку на доходи фізичних осіб до повернення. Податок підлягає поверненню протягом  60 календарних днів з дня подання декларації.

У разі, якщо платник податку до кінця року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступний податковий рік не переноситься.

Переглядів - 128
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: