ЄДИНИЙ СТРІЛЕЦЬКИЙ ДЕНЬ НА ПРИКАРПАТТІ
ЄДИНИЙ СТРІЛЕЦЬКИЙ ДЕНЬ НА ПРИКАРПАТТІ
23-10-2017
Політика

20 жовтня на полігоні військової частини 3072 у с. Старий Лисець Тисменецького району проведено Єдиний всеукраїнський стрілецький день з особовим складом організаційного ядра підрозділів територіальної оборони,що формуються військовими комісаріатами Івано-Франківської області.
 В навчаннях під керівництвом військового комісара обласного військового комісаріату полковника Володимира Ярмошука та керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія прийняло участь понад 350 військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони області.
 
 
 
У зверненні до учасників навчання Роман Маланій наголосив що виклики сьогодення вимагають підтримання високого рівня бойової готовності підрозділів територіальної оборони, які мають стати ядром обороноздатності всіх районів і міст області. 15 вересня на Рівненському загальновійськовому полігоні відбулось підведення підсумків зборів з резервістами оперативного командування «Захід».
Військовий комісар Івано-Франківської області полковник Володимир Ярмошук довів до учасників план, завдання та порядок проведення практичних занять, які включають широкий спектр підготовки особового складу підрозділів територіальної оборони з тактико-спеціальної, військово-медичної, інженерної та вогневої підготовки. 
В ході занять відпрацьовувалося різні навчальні питання, такі як виконання вправ стрільби зі стрілецької зброї, блокування та знищення незаконних озброєних формувань, зачистка населених пунктів,локалізація масових заворушень, виявлення зброї, порядок знешкодження вибухових засобів та інше.
ТВО військового комісара Верховинського РВК висловлює подяку учасникам навчань а також військовим та службовцям військового комісаріату, силовим структурам та формуванням району за якісне проведення занять. 
 
 
З повагою
 
ТВО військового комісара 
Верховинського районного військового комісаріату
майор                      Р.В. ДЕМЧУК
 
 

Переглядів - 99
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: