Міжнародний день вегана.Хто ці люди?
Міжнародний день вегана.Хто ці люди?
01-01-1970
Важливо знати

Міжнародний день вегана (англ. World Vegan Day) відзначається з 1994 року щорічно 1 листопада, в річницю першої «Веганської спільноти» (англ. Vegan Society), утвореної 1944 року у Великій Британії.

Цього дня проводяться заходи та акції, присвячені веганам і веганізму.

Веганізм (веганство) — це спосіб життя, який характеризується, зокрема, надзвичайно ретельним вегетаріанством. Вегани — прихильники веганізму — харчуються і користуються тільки рослинними продуктами, без жодних компонентів тваринного походження.

Слово «веган» утворив Дональд Вотсон із перших трьох і двох останніх букв англійського слова «vegetarian» (українською «вегетаріанець», «вегетаріанський»). Цей термін стало вживати «Веганське товариство», засноване Вотсоном у листопаді 1944 року в Лондоні.

Вегани — це надзвичайно ретельні вегетаріанці, які не тільки вилучили зі свого раціону м'ясо та рибу, але й будь-які інші продукти тваринного походження — яйця, молоко, мед тощо. Вони не носять одягу зі шкіри, хутра, вовни, шовку та навіть не користуються продуктами, які тестувалися на тваринах.

Причини відмови можуть бути різними, але головна — небажання бути причетним до вбивства тварин і жорстокого поводження з ними.

Переглядів - 102
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: