Євген Марусяк – наймолодший майстер спорту!
22-10-2013
Спорт

На навчально-трену­вальній базі олімпій­ської підготовки «Авангард» у Ворохті проходив чемпіонат України зі стрибків на лижах із трампліну. В ньому взяли участь понад 30 літаючих лижників із Івано-Франківської і Тернопільської областей.
    Перше місце в командних стрибках, вигравши золоті медалі, посіли івано-фран­ківці. До складу команди входили Андрій Калінчук та Євген Марусяк, випередивши на 21,5 балу команду м.Кременець. Третю сходинку посіла також команда нашої області, честь якої представляли вихованці Верховинської ДЮСШ: І.Якіб’юк, В.Додюк, В.Марусяк.
    Приємно, що високий результат на трампліні К-90 показав наш юний стрибун Є.Марусяк, здійснивши залі­кові стрибки на 91 і 90 м. В особистому заліку він посів друге місце, поступившись тільки першому номеру збірної України А.Климчуку з м.Кременець, виконавши норматив майстра спорту.