Делегація Прикарпаття долучилася до проведення днів Гуцульщини в Ополе (фото)
Делегація Прикарпаття долучилася до проведення днів Гуцульщини в Ополе (фото)
09-11-2017
Цікаве

 

Делегація Івано-Франківської області на чолі з головою обласної ради Олександром Сичем взяла участь у днях Гуцульщини в місті Ополе Республіки Польща.

В рамках візиту в Опольське воєводство делегати зустрілися з маршалком воєводства Анджеєм Булою, головою Сеймику Норбертом Крайчи, головою комісії співпраці із закордоном і промоції регіону Сеймику Опольського воєводства Норбертом Рашем та членами комісії.

 

"Нашим обов’язком є нарощення контактів між Прикарпаттям та Опольським воєводством. Ми будемо продовжувати співпрацю з воєводством і нарощувати контакти між нашими регіонами. Приємно сьогодні чути про тісну співпрацю між нашими університетами. Це один з прикладів того, що наші взаємини повинні носити не формальний, дипломатичний характер, а мають бути предметними", - відзначив голова облради Олександр Сич.

 

"Ми робимо все можливе, аби наше співробітництво було щиросердечне, ефективне і приносило задоволення та користь нашим мешканцям", – запевнив Маршалек Опольського воєводства Анджей Була.

 

Основними напрямками співпраці між Івано-Франківщиною та Опольським воєводством є освіта, культура та мистецтво.

 

"Цим питанням у 2016 році було присвячено більше половини заходів в рамках нашої співпраці. В той же час нам необхідно посилювати співпрацю в сфері охорони здоров’я. Лише 5% всіх заходів у 2016 році стосувалися цих питань. В Україні щойно стартувала медична реформа, тому ми зацікавлені в посиленні співпраці в частині обміну досвідом між лікарями", - розповів заступник голови обради Василь Гладій.

 

В свою чергу голова комісії співпраці із закордоном і промоції регіону Сеймику Опольського воєводства наголосив на посиленні співпраці між громадськими організаціями.

 

"Такі безпосередні контакти забезпечать добре співробітництво між нашими регіонами. Тому в майбутньому треба підтримувати громадські організації", - сказав Норберт Раш.

 

За результатами зустрічі сторони домовилися про інтенсифікацію співпраці в сфері охорони здоров’я, а також про активізацію взаємовідносин в частині розвитку громадянського суспільства та місцевого самоврядування.

 

В рамках візиту керівники та депутати обласної ради взяли участь у відкритті виставки "З Гуцульської скрині".

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів - 141
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: