У Верховині вшанували жертв голодомору
У Верховині вшанували жертв голодомору
24-11-2017
Цікаве

24 листопада в переддень пам’яті жертв голодоморів в Україні, вся громадськість Верховинщини об’єдналася у спільній молитві задля вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років біля пам’ятного знака закатованим за волю України.

«Голодомор приніс не лише страждання і мученицьку смерть, він приніс на українську землю страх, який досі живе серед нас. І лише правда про геноцид українського народу, пам’ять про кожного невинно убієнного може звільнити націю від цього важкого спадку» - промовила до всіх присутніх ведуча заходу Галина Тупиллюк

     Наступного дня молодь, небайдужі мешканці Верховинщини та громадські діячі запалили свічку у вікнах осель і таким чином приєдналися  до Всеукраїнської акції «Запали свічку» та загальнонаціональної хвилини мовчання на знак пам’яті жертв Голодомору  в Україні.

     Минають дні, роки, десятиліття. Спливає час, і ніби за водою зникають згадки про минуле. Та не минає, не вщухає біль про ту страшну трагедію голодомору. Дзвін пам’яті лунатиме до того часу, допоки ми лишатимемося людьми.

 

Переглядів - 133
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: