Порошенко висунув Раді ультиматум
Порошенко висунув Раді ультиматум
07-12-2017
Політика

   Президент вимагає вирішити питання Антикорупційного суду.

   Президент Петро Порошенко закликає народних депутатів зняти з порядку денного парламенту внесений раніше проект закону про створення в країні Антикорупційного суду. Про це він повідомив у себе у Facebook.

   Президент попереджає, що в іншому випадку він буде змушений внести до Верховної Ради свій варіант законодавчої ініціативи.

   "Прошу народних депутатів зняти з порядку денного старий законопроект Про антикорупційні суди, як це рекомендувала Венеціанська комісія, і розчистити простір для нового проекту", - написав глава держави.

Він нагадав, що в майбутню п'ятницю виповнюється місяць після того, як він запропонував Верховній Раді прискорити процес створення Вищого антикорупційного суду.

   "Моя пропозиція все ще чинна. Однак якщо на початку наступного тижня я не побачу прогресу, протягом семи-десяти днів самостійно підготую і внесу відповідний законопроект", - заявив Порошенко.

   Він зазначив, що це було продиктовано бажанням створити максимально сприятливі умови для прийняття відповідного закону. Його проект ще на стадії написання, він повинен бути узгоджений різними політичними силами.

 

Переглядів - 94
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: