День Ясіня (фото)
День Ясіня (фото)
22-10-2013
Важливо знати

    20 жовтня в селищі Ясіня відбулися святкування з нагоди 516-ї річниці від дня його заснування та ІІІ-ій фестиваль «Довбушева юшка». Святкування пройшли за підтримки народного депутата України Василя Петьовки.Розпочалось дійство урочистою ходою від селищної ради до стадіону «Говерла», де й проходили основні заходи. Для дорослих та дітей на стадіоні було чимало розваг та атракціонів. У кількох величезних казанах варили “довбушеву” юшку і частували нею всіх гостей свята.
    З початком урочистостей, з привітаннями із головної сцени виступили селищний голова Едуард Зелінський, представники районної влади, Рахівський міський голова. З вітаннями від Василя Петьовки виступив його помічник Михайло Штефко, який за дорученням народного депутата України вручив двадцяти кращим мешканцям селища – багатодітним  родинам, працівникам садочків, житлово-комунальної та культурної сфери цінні подарунки.
    Після привітань  розпочалася розважальна програма.Ведучий свята  – гуморист Ігор Іванків по черзі запрошував на сцену виконавців. Серед них – заслужені артисти України,  дует «Писанка» із Чернівців, естрадні виконавці Василь Михайлович, Ростислав Коваль, Вікторія Ватащук,  заслужений артист України, шоумен Василь Мельникович «Гуцул-хуліган» з Івано-Франківська, гурт «Будьмо», скрипаль-віртуоз Павло Волощук і насамкінець – народний артист України  – Степан Гіга. Під час виступу Степана Гіги запалили полонинську ватру. Свято завершилося феєрверком. Ясіня на 516 річницю святкувало. Такого дійства тут ще не було.

Переглядів - 225
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: