"Квітка Карпат" відсвяткувала чвертьвіковий ювілей
"Квітка Карпат" відсвяткувала чвертьвіковий ювілей
07-11-2013

      «Квітка Карпат» вже 25 рорків зустрічає малят. Із нагоди визначного ювілею дошкільний навчальний заклад в Ільцях  зібрав на своєму подвір’ї почесних гостей, вихователів, вихованців та всіх, хто був причетний до створення 25 років тому дитячого садочка і хто допомагає у вихованню дітей.
    Працівники «Квітки Карпат» серйозно готувалися до свята: гостей зустрічали казкові герої, намальовані на огорожі дитячого закладу, а сам дитячий заклад був прикрашений кольоровими кульками. Саме ж святкування проходило весело та змістовно.

    Ведучі свята Назарій Скоматчук та Марія Коровчук запросили до слова сільського голову Василя Джоголюка, завідуючу садочком Марію Скоматчук, гостей свята: Ярослва Лелета та депутата районної ради, односельця і мецената Івана Гречука. Слово від батьків мала Оксана Грималюк.

Нагороду вручає сільський голова Василь Джоголюк

 Щирі слова привітаннь від  директора ДНЗ "Квітка Карпат" Марії Скоматчук

Ярослав Лелет

Іван Гречук

    До садочка прийшли колишня вихованка, місцева співачка Уляна Юрук маленька «зірочка» Христинка Рильчук, і гостя з с.Кривополе, викладач Верховинської дитячої школи мистецтв Галина Гапчук, яка виконала кілька пісень, молоді таланти села Ільці Юлія Мосорук та Ельвіра Маківничук, родинне тріо Готичів та вокальна група, сформована з вихователів дитячого садочка.

Уляна Юрук

Христинка Рильчук

Галина Гапчук

Родинне тріо Готичів

    Кульмінацією свята стали запалені свічки на ювілейному торті, а для найменших була влаштована півгодинна дитяча дискотека, після чого подвір’я дитячого закладу ще довго не покидала атмосфера любові, спокою, радості, неймовірної турботи і ніким непідкупної дитячої щирості.

 

Переглядів - 209
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: