Гімн України перед матчем із Францією заспіває "Піккардійська Терція"
Гімн України перед матчем із Францією заспіває "Піккардійська Терція"
15-11-2013
Спорт

    "Піккардійці" для нашої національної збірної з футболу - наче талісмани. Легендарна львівська шістка уже з десяток разів налаштовувала наших гравців на перемогу, за що і футболісти, і вболівальники визнали колектив "фартовим", - зазначила Гузьо.
    На переконання художнього керівника вокальної формації "Піккардійська Терція" Володимира Якимця, для будь-якого артиста, для будь-якої групи виконувати гімн своєї країни - дуже почесна місія. А особливо, коли це старт такої відповідальної гри. "Впевнений, що під час першого "стикового" матчу вдома на "Олімпійському" й так пануватиме неймовірно піднесена атмосфера. Наша задача перед початком матчу - ще більше підбадьорити і команду, і вболівальників. А оскільки в Гімн "Ще не вмерла України" традиційно співають цілими стадіонами, то будемо такими собі диригентами для переповнених трибун", - сподівається Якимець.
    "Піккардійці" вірять у перемогу української збірної з футболу 15 листопада. "Судячи з останніх матчів, у нашої команди є всі задатки для того, щоб перемогти", - додав художній керівник формації, який серед "піккардійців" є найбільшим футбольним уболівальником.
    Цьогоріч "Терція" уже принесла національній футбольній збірній одну перемогу - на початку вересня саме після співу "піккардійців" на стадіоні "Арена Львів" Україна перемогла команду із Сан-Марино з рекордним розгромним рахунком 9:0. А в минулі роки після патріотичного заряду від "Терції" наші футболісти тріумфували в матчах зі збірними Польщі, Білорусі, Вірменії та іншими командами.

Переглядів - 196
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: