Народ + міліція = співпраця
Народ + міліція = співпраця
20-11-2013
Наука

    При райвідділі внутрішніх справ створено громадську раду
    Згідно постанови уряду, гро­мадські ради при відділах міліції повинні бути в кожному ра­йоні. Насамперед, для ефективної взаємодії населення із правоохоронцями та системного діалогу.
    За словами Василя Костіва – голови ГР при обласному управлінні МВС, процес створення громадських рад почався ще у 2008 році, але в силу різних причин загальмував. Наразі новостворена структура у Верховині – восьма в області.
    Головою громадської ради обрано директора РЦСССДМ Ольгу Соломійчук, заступником – Тараса Пан­телюка, члена Української орга­нізації моніторів дотримання прав людини у правоохоронних органах, секретарем –  члена ВО «Воля» Наталію Гавриловську. До складу ради увійшли громадські активісти, представники ЗМІ, ветерани ор­ганів міліції. А почесним головою громадської ради обрано Олександра Прокопчука – начальника РВ УМВС.
    Як наголосили редактор газети «Голос народу Івано-Франківщини» Віталій Чорненький та голова ВО «Голос» Ростислав Гудзінський, «най­першим і чи не головним завданням нині є налагодження спів­праці між міліцією і населенням Верховинщини. Очевидно, це має народити той потрібний алгоритм взаємодії, котрий допомагатиме унеможливлювати негативні прояви як зі сторони горян, так і правоохоронних структур».
    Зауважимо, що рішення, пропозиції громадської ради є обов’язковими для розгляду в органах міліції.

Роман Клим

Переглядів - 212
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: