«Геть регіоналів з Гуцульщини!»
«Геть регіоналів з Гуцульщини!»
02-12-2013
Політика

    Нарешті хвиля Євромайданів докотилася і до Верховини. 2 грудня на центральній площі міста гуцули мали і свій майдан. Повсюди майоріли національні прапори, а школярі і громадяни тримали в руках плакати, на яких закликали Президента  Віктора Януковича піти у відставку, а Україні бажали доброї долі в єдиній європейській сім'ї.

     Далі, як кажуть, прорвало – людей ставало все більше і більше їх хотіло виступити, вилити те що болить. Та спочатку учасники зібрання помолилися і всі разом виконали Гімн України.

 
 
 
 

    До присутніх звернулися: селищний голова, Василь Мицканюк, священик Іван Рибарук, депутат обласної ради Іван Шкіндюк, священик УГКЦ Роман Болехівський, депутат районної ради, голова РО ВО «Свобода» Іван Маківничук, отці Юрій Стефлюк, Михайло Магнич та Юрій Мануляк, голова районної партії «Удар» Микола Данилюк, активіст села Білоберезка, поет-пісняр Орест Князький, патріот свого краю, директор Будинку культури с.Бистрець Іван Потяк, активістка села Ільці Ярослава Готич, начальник комунгоспу Ярослав Скуматчук, депутат районної ради Дмитро Шкрібляк та лікар ЦРЛ Василь Шкрібляк.
    Мітингуючі  вигукували «Капарники», «Ганьба», «Геть регіоналів з Гуцульщини».
    Далі усі присутні на майдані одноголосно прийняли резолюцію, в якій висловили недовіру діючій владі в районі, в області, уряду Азарова та проголосували за дострокові президентські вибори в Україні, а також домовилися про продовження мітингу у середу, 4 грудня о 14.00 годині. Тому громадські активісти закликають усіх небайдужих приходити, переказувати своїм рідним, близьким знайомим і незнайомим, і підтримати прагнення України, і її народу.

Переглядів - 228
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: