Відбулася позачергова сесія районної ради
Відбулася позачергова сесія районної ради
02-12-2013
Політика

    Хвиля громадського протесту накрила майже всю Україну з приводу кривавої розправи над молоддю в ніч з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві.
    Встолиці, обласних, районних центрах, селах України проводяться різні заходи, мітинги, віче. Вчора в Криворівні відбувся мітинг, сьогодні у Верховині проведено віче, відбулись позачергові сесії селищної та районної рад з приводу складної суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.
    Позачергову ХХ сесії VI демократичного скликання Верховинської районної ради відкрив голова районної ради Ярослав Кікінчук. Він ознайомив депутатів з порядком денним, який складався з трьох питань. Найголовнішим питанням стояло про суспільно-політичну ситуацію в Україні. Голова райради зачитав заяву, яка прийнята на зборах депутатів Івано-Франківської обласної ради VI демократичного скликання 1 грудня 2013 року. Проект тексту заяви, якої запропонований на розгляд сесії для її прийняття.
    Далі свою оцінку про політичну ситуацію в Україні дали депутати. Зокрема, Дмитро Шкрібляк сказав:

    Коротко і змістовно перед депутатами виступив голова РО ВО «Свобода», депутат районної ради Іван Маківничук:

Про останні події, які відбулися в Києві, очима матері і бабусі, громадянки України, депутата районної ради говорила Антоніна Руденко:

    «Бог відібрав розум у тих людей, які дали команду жорстоко розігнати мирну демонстрацію в ніч з п’ятниці на суботу, 29-30 листопада», – зазначив Василь Зеленчук, депутат районної ради:

Депутат районної ради Іван Гречук у своєму виступі сказав:

    Цій владі не можна довіряти і слава Богу, що вони не підписали Угоду з ЄС, бо тільки гроші і цікавлять їх, зокрема, висловився депутат районної ради Василь Тупилюк.

    Ще багато депутатів районної ради висловлювали свої думки з приводу останніх подій в Києві, в Україні.
    Депутати одноголосно прийняли заяву та резолюцію ХХ позачергової сесії VI демократичного скликання Верховинської районної ради.

Переглядів - 180
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: