Новосілля ФАПу
Новосілля ФАПу
02-07-2013
Здоров'я

    З метою реалізації в районі нових соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення надання якісної медичної допомоги населенню в с.Устеріки відкрито оновлений фельдшерсько-акушерський пункт. На відкритті ФАПу побували голова РДА В. Гондурак, голова районної ради Я. Кікінчук, головний лікар ЦРЛ В.Пугальський та жителі села. Василь Іванович Гондурак, відкриваючи заклад, наголосив, що зрушення в медичній галузі на селі будуть відбуватися в кращу сторону та запевнив, що медичні заклади будуть функціонувати за будь-яких умов, закриття не загрожує жодному з них.
    Приємно зазначити, що ФАП оснащений відповідною апаратурою, наявні медикаменти для невідкладної допомоги і відповідає всім сучасним вимогам, що дає можливість значно покращити як надання допомоги, так і проведення профілактичних заходів мешканцям села.
     Загальна вартість ремонту ФАПу – більше 40 тисяч гривень.

Переглядів - 86
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5