Вогняні «зуби» всю ніч кусали кривополян
Вогняні «зуби» всю ніч кусали кривополян
13-12-2013
Екологія

У ніч на 10 грудня у Кривополі виникло дві пожежі житлових будинків.

Перша сталася близько 23-ї години поблизу полонини Діл, де вщент згорів будинок та цех, у котрому київський підприємець будив рибу. Через складні складний гірський рельєф, пожежна машина так і не змогла дістатися до палаючого будинку, котрий гасили підручними засобами.

А вже через 7 годин кривополян знову сколихнула жахлива новина – палає житловий будинок у центрі села поряд із школою. Враховуючи віддаленість від райцентру, пожежний автомобіль прибув через 45 хвилин після повідомлення. Гасили пожежу три години. Допомагали рятувальникам близько 30 місцевих жителів. Та врятувати будинок не вдалося – 90% двоповерхової будівлі та все майно знищено вогнем. Дошкуляв сильний вітер, який ледь не перекинув вогонь на шкільний спортзал, стайню та літню кухню постраждалих.

До речі, жителі села телефонували і на «101» до сусідньої Ворохти, але звідти пожежники відмовилися їхати на виклик, мотивуючи тим, що це не їхня зона обслуговування. Невже для рятувальників мають існувати «зони», вони мали б виконувати свої безпосередні обов’язки не зважаючи на район чи область.

Слава Богу, в обох випадках обійшлося без людських жертв, але збитки оцінюються в сотні тисяч гривень.

***

У с.Явірник Зеленської сільської ради виникла пожежа в клубі, де вогонь охопив стіну та частину сцени.

Силами місцевих жителів пожежу вдалося локалізувати. Вогнеборці, котрі прибули на місце, догасили окремі осередки загоряння.

Переглядів - 182
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: