До зустрічі, Верховино!
До зустрічі, Верховино!
03-07-2013
Здоров'я

  Дитинство – єдина пора незабутніх вражень, зустрічей, подорожей. Принаймні таким воно запам’ятається для 27-ми дітей із Донецька, котрі відпочивали в Карпатах.
  Сьогодні, в ЛОК «Верховина», де триває оздоровлення другої зміни, проводжали групу маленьких відпочивальників із Донбасу.  «Відпочивалось нам прекрасно, чудово, так що ні ми, ні діти не хочемо звідси їхати», – резюмувала Олена Архипенко, заступник директора з виховної роботи Донецької ЗОШ №10. Пані Олена сказала, що для дітей Карпати – це відкриття, адже вони не йдуть у порівняння з териконовими горами Донецька. Відзначила смачну домашню кухню та, взагалі, високий рівень організації відпочинку в ЛОК «Верховина».  Зізналась, що коли їхала сюди, друзі й рідні питали, чи не боїться везти дітей на Захід. «Але я настільки щаслива, бо нас легко, душевно, як найдорожчих гостей, зустріли тут». Тож пані Олена хоче вже взимку привезти дітей знову до Верховини. І пообіцяла, що наша верховинська малеча поїде на оздоровлення до Азовського моря.
    Проводжали маленьких гостей із подарунками – заступник голови РДА Ю.Потяк та директор ЛОК «Верховина» Р.Жичицький. До речі, з останнім дітлахи довго не хотіли розлучатися, окремі навіть фотографувалися на пам’ять.
    Отак діти єднають у любові не лише серця, а й Схід і Захід України.

Переглядів - 170
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: