Донести і перемогти – така мета автопробігу + фото
Донести і перемогти – така мета автопробігу + фото
19-12-2013
Політика

18 грудня, на передодні Дня Святого Миколая Чудотворця, активісти Верховинського Майдану здійснили автопробіг селами Білого Черемоша на підтримку Євромайдану в Києві, за маршрутом Верховина-Довгополе-Яблуниця. Першою зупинкою став ринок у селі Довгополе, де активісти з Красника, Верховини, Кривополя, Стаїща, Ільців намагалися донести до жителів головні ідеєї Євромайдану, передати той дух свободи та патріотичного пориву, що панує в Києві, адже більшість активістів самі були на Майдані і бачили все на свої очі. Жителі Довгополя цікаво і змістовно провели обговорення. Виступили Оксана Сусяк, Василь Триндохір, Василь Бобрук. Далі всі разом виконали Гімн України.

Автопробіг продовжився народним віче у Яблуниці, на жаль в цьому селі людей було менше. Склалося враження, що місцевий священик зазомбований, бо одне і теж говорив, закликаючи горян, аби ніхто нікуди не вступав, ні з ким не співпрацював, а жити так, як жили до цього часу. Гарних слів удостоївся новопризначений губернатор Василь Чуднов. Переконати яблуницьких людей в тому, що час щось змінювати в країні і районі зокрема, було дуже важко, хоча варто відзначити, що були і позитивні моменти в зустрічі: це і цікава дискусія, спільна молитва та виконання державного Гімну.

 

Учасники автопробігу відвідали музей Гуцульщини та кіностудію відомого нашого земляка, справжнього патріота Гуцульщини Івана Дроняка у селі Яблуниця.

 
 
 
 

Переглядів - 264
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: