Чи вся влада від Бога?
Чи вся влада від Бога?
21-12-2013
Політика

Події, які зараз переживає Україна знову активізували питання відношення влади і людини. Існуюча влада скомпроментувала себе зверху до низу, дозволивши собі застосувати збройну силу проти мирних людей, побивши кийками безборонну молодь, продовжуючи утискати і залякувати моральними та адміністративними репресіями тих, хто бореться за гідність людини.

Багато хто задає собі питання: «Як слід розуміти слова святого Писання «Немає влади не від Бога». Апостол Павло написав ці слова у своєму посланні до Римлян в 13 главі, 1-му вірші. Далі, в 4 вірші, апостол пише «начальник Божий слуга».., – месник на покарання того, хто робить зло».

Тоді постає друге питання, а якщо владна людина робить явне зло, як зараз у нас на Україні, то чи є вона Божим слугою, і хто тоді стане для такого месника на покарання?

Є два види відносин Бога до людини: воля Божа і попущення Боже. Коли до влади приходять люди, попущені Богом, то це тимчасове явище і таку владу замінить народ, бо голос народу – Голос Божий.

І кожен, хто чинить зло, попаде в «руки Бога Живого». Чому Господь попустив нам цю владу? Звичайно, тайни Божі ще не повністю відкриті людині, але частково відкриваються духовидцям, які стверджують, що останні сто років хрест усього людства довірено нести нашому народові, бо він щирий, братолюбний, духовний, що яскраво проявилося на Майдані, який став духовним серцем усього світу.

І ще, на це питання відповідь дає Конституція України, яка гласить, що вся влада в нашій країні належить народові. Отже, злочинець буде відповідати перед народом, якого скривджено в особі постраждалих громадян.

Ми знаємо, як завершилась Голгофа Спасителя – Воскресінням! Господу було попущено постраждати від тогочасної влади, але Він є переможцем всякого зла. Тому і українському народові, який заплатив своєю Голгофою за людство десятками мільйонів життів, Небесна влада – Воїнство Ангелів і всіх святих допоможе втілити на нашій стражденній землі перемогу Божу над силами зла, і ми сьогодні є учасниками цього втілення життя, радості, добра, щастя, любові.

Всі, хто свідомо чинить зло, зникнуть, як «зчезає дим і як зникає  роса на сонці», і ми будемо мати владу, Богом дану, а не попущену, а наші владці справді будуть Божими слугами і слугами народу. Борімося, поборемо, – нам Бог помагає.

Протоієрей Іван Рибарук
парох с.Криворівня

Переглядів - 256
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: