Транс-Формер — Повертайся у мої сни +ВІДЕО
Транс-Формер — Повертайся у мої сни +ВІДЕО
26-12-2013
Новинки музики

   Полтавський гурт «Транс-Формер» має нагоду потішити своїх прихильників новим кліпом на пісню «Повертайся у мої сни». Проте новинкою став не лише кліп: сама пісня теж нова, щойно записана в студії і буде представлена на суд публіки вперше. За задумкою музикантів, у кліпі змальований сон, марення на межі з реальністю, але межа ця настільки тонка, що навіть уві сні подекуди теж можна відчути смак музики та драйву.

   Зйомки відео тривали протягом декількох днів. Сам досвід зйомок був, безумовно, цікавим і незвичайним, в першу чергу для самих музикантів, адже вони брали безпосередню участь і в розробці загальної концепції відео, і в роботі над сценарієм. Одним словом — незвичайний експірієнс, хоча й досить виснажливий. До того ж зйомки доводилося підлаштовувати не лише під погодні умови, а й під щільний графік музикантів.

   Проте, загальні враження від роботи над новим кліпом як в музикантів, так і в усього колективу лишилися позитивними. Режисерська команда працювала на зйомках дуже ретельно, кожна сцена знімалася з великою кількістю дублів, постійно відбувався пошук найкращого кадру.

Переглядів - 182
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: