Litesound Руками дістають зірки
Litesound Руками дістають зірки
31-12-2013
Новинки музики

   Лайтсаунд, «англ. Litesound» — білоруський гурт, що репрезентує свою назву англійською мовою (у перекладі означає словосполучення «світлозвук» від слів «lite» та «sound»), заснований 2005 року братами Дмитром і Володимиром Карякіними

   Свою музичну кар'єру брати Дмитро та Володимир Карякіни почали в Китаї в 2002 році зі створення акустичного дуету.  Там і відбулися їхні перші виступи в місцевих клубах, коледжах і університетах.  У той час дует почав пробувати свої сили на різних конкурсах і фестивалях.  Вони пройшли у фінал «MOVA songwriters 'competition 2002» в США, і перемогли на «Modern Rock Bands Competition» в Китаї.

   У 2003 році брати повертаються до Мінська, на конкурсі «Таланти третього тисячоліття» вони знайомляться зі звукорежисером Андрієм Старовойтовим, з яким створюють перші студійні записи для радіо.

   24 травня 2012 Litesound виступили на Євробаченні у другому півфіналі в Baku Crystal Hall з піснею « We Are the Heroes »(Ми - герої), але не пройшли у фінал.

   14 січня 2013 Litesound отримали престижну премію Eurostar Award , набравши більше 14 тисяч голосів і тим самим випередивши переможця Євробачення 2012 Loreen на 10 тисяч голосів.  Це перший випадок в історії Eurostar Award, коли володарем премії став артист, який не пройшов у фінал Євробачення

Сучасний склад

Дмитро Карякін - вокал, бас-гітара, гітара (2005-теперішній час)

Володимир Карякін - вокал, гітара (2005-теперішній час)

 Артем Доронкін-бас-гітара (2013-теперішній час)

 Єгор Доронкін - ударні (2013-теперішній час)

 Якопо Маса (Jacopo Massa) - вокал, гітара (2010-2013)

До вашої уваги найновіша робота колективу  Рукой до звезд

На даний момент існує 2-ві версії цієї композиції бо записана вона двома мовами російською та англійською.Приємного вам прослуховування та перегляду!!!! З Новим 2014 Роком!!!!!

 

Переглядів - 198
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: