Близько 100 мітингувальників постраждали у зіткненнях в центрі Києва - МВС
Близько 100 мітингувальників постраждали у зіткненнях в центрі Києва - МВС
20-01-2014
Політика

У ході зіткнень постраждало близько 200 людей з обох сторін

Раніше міліція повідомляла, що з боку правоохоронців постраждали також близько 100 осіб.

 Близько 100 мітингувальників постраждали в зіткненнях із правоохоронцями в центрі Києва, повідомив в ефірі радіо Голос Столиці начальник департаменту зв'язків з громадськістю МВС України Сергій Бурлаков, відповідаючи на питання журналістів про те, скільки людей постраждали з боку мітингувальників.

 "У нас є інформація, що близько 100 постраждалих - в основному це легкі травми і отруєння газом. Більш точна інформація, я думаю, буде в МОЗ", - повідомив він.

Другий день на вулиці Грушевського триває протистояння правоохоронців з мітингувальниками, яке почалося в неділю після того, як мітингувальники намагалися прорватися в оточений правоохоронцями урядовий квартал. За фактом подій відкрито кримінальне провадження за статтею 294 КК України - "масові заворушення". Міліція повідомила, що затримала вже понад 20 осіб.

Опозиція відхрестилася від атаки мітингувальників на правоохоронців, один з лідерів опозиції Віталій Кличко в неділю намагався зупинити зіткнення на Грушевського. При цьому об'єднання Правий сектор підтвердив свою участь у подіях біля стадіону Динамо в Києві.  

Інформує Корреспондент.net

Переглядів - 210
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: