Чи добрий це знак для України?
Чи добрий це знак для України?
27-01-2014
Цікаве

 

 У Ватикані під час недільної молитви папи Франциска, у якій він побажав миру для України, з Палацу Апостолів було випущено два голуби - як символ миру. На цих голубів одразу ж напали чайка та ворон...
Але обом голубам вдалося втекти. Віряни полегшено зітхнули. 
«Мої молитви зараз з Україною, зокрема, з тими, хто втратив свої життя протягом останніх днів, з їх сім'ями, — заявив понтифік. — Я сподіваюся, що конструктивний діалог між інститутами і громадянським суспільством може бути налагоджений, подальшого насильства вдасться уникнути і дух світу і пошуку загального блага переможе в серцях людей». Як передає RBC, після виступу глава Римсько-католицької церкви разом з дітьми випустив двох білих голубів, які повинні були символізувати відновлення миру на Україну. Однак символічний запуск завершився недобрим знаком — голуби були негайно атаковані чайкою і вороною. Десятки тисяч віруючих на площі Святого Петра спостерігали, як один з голубів вирвався, залишивши в дзьобі чайки кілька пір'їн, в той час як ворона продовжувала клювати другого голуба. Що сталося з птахами потім, не повідомляється. Але можна припустити, що з Голубами Миру все гаразд, адже їм все ж вдалося втекти від кровожадних переслідувачів у всіх на очах. Багато людей по всьому світу сприйняли подію як передбачення щодо подій в Україні: мирним людям вдастся вирватися з рук жорстокої влади, хоч і з деякими втратами.
Це вже не перший раз, коли молитви Папи не вберегли його птахів миру. Торік на голуба напала чайка, але йому вдалося уникнути сумної долі. А ще раніше голуби, яких він випустив, повернулись і залетіли назад в резиденцію через відкрите вікно. 

Переглядів - 395
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: