Прем’єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку
Прем’єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку
28-01-2014
Політика

 

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" щойно повідомив народний депутат Арсен Аваков.
Пізніше Азаров зробив офіційну заяву:
«Конфліктна ситуація, яка склалася в державі, загрожує економічному і соціальному розвитку України, несе всобі загрозу всьому українському суспільству і кожному громадянину.
Уряд під час протистояння робив все для мирного розв'язання конфлікту. Ми робили і робимо все, щоб недопустити кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Уряд забезпечував функціонуванняекономіки і системи соціального захисту в екстремальних умовах.
Проте, гострота і небезпека конфлікту для наших громадян, для долі України вимагають додаткових відповідальних кроків.
З метою створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу, заради мирного врегулюванняконфлікту, я прийняв особисте рішення просити Президента України прийняти мою відставку з поста Прем'єр-міністраУкраїни.
Всі ці важкі роки я робив все для того, щоб Україна могла нормально розвиватися як демократична європейськадержава. Я приймав рішення і брав на себе відповідальність в інтересах народу України. І тому можу чесно дивитися вочі кожному громадянину нашої держави, кожному співвітчизнику.
Я вдячний за довіру Президенту України. Я вдячний всім народним депутатам, які всі ці роки підтримувалинадскладну роботу Уряду з модернізації та реформування країни.
Я вдячний всім громадянам України, які підтримували Уряд і мене особисто, вірили і вірять в правильністьполітичного курсу, який ми проводили.
Сьогодні найважливіше – зберегти єдність і цілісність України. Це набагато важливіше, ніж будь-чиї особисті плани чи амбіції.
Саме тому я прийняв це рішення". 

Переглядів - 145
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: