Чекаємо медалей!
Чекаємо медалей!
07-02-2014
Спорт

На XXII зимових Олімпійських  іграх у Сочі Україну представлять 43 спортсмени в 9 з 15 видах спорту. Чотири роки тому у Ванкувері українська делегація налічувала 47 спортсменів, а на Олімпіаду-2006 у Турин їздили 45 українців.

Найбільше представництво українців на Олімпіаді-2014 буде в біатлоні – 11 спортсменів. Із цим же видом спорту пов’язані медальні надії України. Основними претендентами на нагороди є лідер нашої збірної Олена Підгрушна, а також жіноча збірна в естафеті. За сприятливих умов можуть зачепитися за п’єдестал українські фрістайлісти та лижники.

Урочиста церемонія відкриття XXII зимових Олімпійських ігор  відбудеться 7 лютого. Триватиме спортивний форум до 23 лютого.

Росія отримала право на проведення Олімпіади в 2007 році і за минулі сім років витратила на підготовку змагань близько $50 млрд, зробивши їх найдорожчими в історії.

Першим талісманом зимової Олімпіади в 1976 році в австрійському Інсбруку був сніговик, а в Сочі розважати глядачів будуть одразу три персонажі: Леопард, Білий Ведмедик і Зайчик.

Віце-прем’єр Олександр Вілкул і президент НОК України Сергій Бубка презентували офіційний логотип заявки Львова на право проведення зимової Олімпіади-2022.

Логотип-переможець гармонійно поєднує у собі відкритість Львова світові, його багатонаціональність, багатокультурність і, разом із тим, – високу толерантність, привітність.

Нагадаємо: в середині січня у Львова поменшало суперників у боротьбі за ОІ-2022 – шведський Стокгольм зняв заявку.

Переглядів - 161
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: