Як СБУ вигадує новий теракт
Як СБУ вигадує новий теракт
10-02-2014
Політика

Наше велике щастя, що наші чекісти страшенно ледачі та позбавлені уяви. Саме тому, всі їхні потуги зробити вигляд, що країна наповнена терористами, відгонять просто феєричним ідіотизмом

“Антитерористичний центр при СБУ змушений привести у готовність суб'єкти боротьби з тероризмом на території держави. Таке рішення ухвалено у зв'язку  "із різким зростанням кількості повідомлень щодо замінування об’єктів з масовим перебуванням людей, наявністю погроз вчинення вибухів, в т.ч. на об’єктах підвищеної небезпеки (атомні та гідроелектростанції, об’єкти критичної інфраструктури, міжнародні аеропорти "Бориспіль", "Київ", "Львів", "Харків", "Дніпропетровськ", "Донецьк", "Сімферополь", залізничних та автовокзалів, магістральних трубопроводів, блокування приміщень органів виконавчої влади і управління, а також закликів до захоплення об’єктів, які мають на зберіганні значні обсяги озброєння, а також спроба 7 лютого  захопити пасажирський літак". Це цитата з повідомлення, яке висить на сайті СБУ.

Зараз вже мало хто пам”ятає, але вперше слово “теракт” прозвучало в перший рік правління Януковича. Тоді двоє людей в Макіївці вимагали грошей і підірвали урну. Жерв не було. На початку 90-х – це називалося рекет, вимагання, але не теракт. В перший рік правління Януковича – це перетворилося на теракт. Тоді ж, голова СБУ Хорошковський (входить в групу газовиків і завжди вважався людиною не чужою Кремлю) почав активно вживати це слово. Навіщо? Очевидно, ми всі мали звикати до того, що в країні готуються терористи. Через рік стався справжній вибух в Дніпропетровську. Тоді одній людині відірвало руку. СБУ і міліція по гарячих слідах схопила трьох людей. І якщо, по одному з них ні в кого не було сумнівів, щодо його причетності до вибуху, по одному були і певні сумніви, то по третьому – ні в кого не було сумнівів в тому, що людина невинна. Саме тоді, поряд із словом “теракт” ми вперше наочно побачили повернення до правила сталінських часів “Органи ніколи не помиляються”.

Оце власне і всі теракти, які були офіційно зафіксовані в Україні. Або, якщо точніше – стали хоч трохи резонансними. Проте, той, хто слідкував за ЗМІ міг подумати, що у нас тут тероризм просто процвітає. Про нього весь час торочили люди в погонах.

Є ще один момент, про який зараз чомусь влада мовчить. На 2012 рік припав пік фальшивих замінувань всього і вся. І їх було в рази більше ніж сьогодні. Тоді СБУ чомусь не лякало всіх нас. Чому? Тому, що треба бути повним ідіотом, щоб не розуміти – і тоді і зараз ніякої терористичної загрози не було і немає. Влада вигадує проблему, до якої вона нас пробувала привчати багато років.

Але повернімося до сьогоднішніх днів. У п”ятницю Віталій Захарченко зробив сенсаційну заяву: “До нинішніх виступів "Правий сектор" готувався два(!) роки”. Після такої заяви в будь-якій нормальній країні і голова СБУ і керівник антитерористичного центру СБУ і міністр внутрішніх справ мали б піти у відставку. Прошляпити дворічну підготовку теракту такої крупної і головне більш ніж засвіченої організації можуть лише невігласи і дилетанти. Після цього Захарченко оголосив, що ті ж самі люди планують провести теракт, щоб затьмарити Олімпіаду. Через два дні свою заяву робить антитерористичний центр СБУ. Складається враження, що Правий сектор складається з Джеймсів Бондів. Уявіть собі: вся міліція і СБУ знає про те, що ці люди збираються зробити теракт. Але вони все одно йдуть на нього. Розв”язка цього дійства буде такою ж тупою, як і з п”яним дебоширом на літаку до Стамбула. Міліція обов”язково когось зловить і цей хтось на камеру має сказати, що він, за завданням Майдану, збирався підірвати АЕС, Банкову, міст через Дніпро і т.д. В цю фальшивку повірять лише найнепробивніші прихильники Партії регіонів. Але так вже побудована інформполітика влади. Головний її принцип – чим тупіше, тим краще. 

Джерело: http://espreso.tv/new/2014/02/09/yak_sbu_vyhaduye_novyy_terakt

Переглядів - 202
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: