Свободівці відстояли приміщення Київради, яке вночі намагались захопити провокатори
Свободівці відстояли приміщення Київради, яке вночі намагались захопити провокатори
17-02-2014
Політика

Члени рухів КУПР, Нарнія, Вікінги та інші активісти вночі спробували зайняти будівлю КМДА, проте їм завадили бійці самооборони Майдану та представники "Свободи"

О 00.30 більшість прихильників повернення будівлі КМДА Майдану, які протягом дня стояли біля будівлі, увійшли до приміщення адміністрації,  повідомляє "ЛігаБізнесІнформ",

Серед тих, хто пройшов всередину - представники Чорного комітету, Соціал-національної асамблеї, організацій "Патріот України", ОУН, "Вікінги", "Нарнія", КУПР. УНА -УНСО офіційно участі не бере. Керівництво "Правого сектора" захоплення КМДА теж не підтримало.

Біля входу до будівлі були чутні крики: " Помремо, але не дамо вам увійти". Депутати "Свободи", що прибули на місце, інтерпретували події так: "Людям ніде спати, прийшли в КМДА". Проте люди, які намагалися увійти до КГГА, говорили, що їх просто випхали з приміщення, де вони довгий час жили, без попередження.

О першій годині ночі до будівлі увійшли представники "Свободи", щоб переконати покинути його тих, хто прорвався всередину. Серед свободівців - віце-спікер Руслан Кошулинський, депутати Юрій Михальчишин, Олексій Кайда, Ігор Швайка, Андрій Іллєнко, Ігор Сабій.

Група, що зайшла у КМДА, спробувала зупинити депутатів та їх супровід на пропускному пункті. При цьому обидві сторони були з битами.

О 2:25 нові сили протестувальників спробували увійти до будівлі, але їх не пустили бійці "Свободи".

Станом на 3 годину ранку будівля фактично перейшла під контроль "Свободи", однак ніхто нікого з будівлі не виганяв. Активного протистояння не було.

Прихильники "за" і "проти" звільнення будівлі розділилися на групи і весело спілкувалися один з одним. Депутати "Свободи" звернулися до глави КУПР Сергія Мельниченка, який теж серед тих, хто зайняв будівлю: " Хлопці, ну давайте вже, виходьте звідси, скільки можна".

Переглядів - 210
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: