Корчинський: Я шкодую, що не кинув жодної пляшки з бензином у Беркут
Корчинський: Я шкодую, що не кинув жодної пляшки з бензином у Беркут
17-02-2014
Політика

Лідер організації Братство Дмитро Корчинський, який оголошений у міжнародний розшук за підозрою в організації штурму Адміністрації президента 1 грудня, закликав сили самооборони Майдану не вірити законам про амністію, інакше тисячі демонстрантів посадять у в'язницю.

 Про це він повідомив в skype-інтерв'ю Громадському ТВ.

 Корчинський вважає, що закон про незаконні збройні формування розробляли спеціально для нього в 1993 році, а тепер його застосують до сил самооборони Майдану."Сидіти будуть всі, шляху назад немає", - заявив він. За словами Корчинського, він планує повернутися в Україну якнайшвидше, проте не збирається з'являтися до суду на слухання у його справі, яке призначено на 24 лютого. "Вони запропонували, щоб я сів у в'язницю, а потім вони вирішуватимуть, звільняти мене, чи ні. Вони пропонують мені приїхати в країну і почекати, поки та симпатична жінка-суддя вирішить зі своїм начальством в Адміністрації президента, що зі мною далі робити", - заявив лідер Братства. Корчинський також повідомив, що сердиться на МВС і "деяких" опозиціонерів, за те, що був позбавлений можливості брати участь у "всенародному святі" 19-22 січня і не кинув жодної пляшки з коктейлем Молотова у співробітників Беркута. Крім того, Корчинський каже, що опозиція розгорнула компанію щодо його дискредитації, називаючи провокатором, і закликає не вірити законам про амністію.

 Нагадаємо, Дмитро Корчинський був оголошений у міжнародний розшук 14 грудня після обшуку в його квартирі. 7 лютого деякі ЗМІ повідомляли про затримання лідера Братства в Ізраїлі. Однак ні МВС України, ні поліція Ізраїлю цю інформацію не підтвердили.

Переглядів - 193
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: