Кубів збирається "заспокоїти" валютний ринок і людей
Кубів збирається "заспокоїти" валютний ринок і людей
27-02-2014
Політика

Кубів наголосив, що на сьогодні найважливішими завданнями є захист інтересів вкладників, відновлення переговорів із зовнішніми кредиторами, насамперед з МВФ. За його словами, також пріоритетним є затвердження чіткого плану реформ в економіці.

"Банки будуть забезпечені необхідним обсягом ліквідності, включаючи готівкові кошти, але виключно на умовах прозорості та контролю за використанням. Є принципова налаштованість на суворе ставлення до порушників обов'язкових нормативів, а також тих, хто захоплюється валютними спекуляціями. Переконаний: дії НБУ заспокоять ринки, людей та знизять девальваційні очікування", - заявив Кубів.

Він також підкреслив, що за підтримки зовнішніх кредиторів в Україні створять потужний фінансовий буфер, який стабілізує ситуацію у фінансовій сфері та економіці.

"НБУ готовий взяти активну участь у розробці плану реформ і бути важливою ланкою в його реалізації. Цей план, де прозорість є головним його принципом, повинен стати пріоритетним завданням парламенту, уряду та НБУ. Зазначені кроки зможуть трансформуватися у фундаментальні фактори економічного зростання", - йдеться в заяві.

Переглядів - 210
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: