Як агресія Путіна обвалює економіку Росії
Як агресія Путіна обвалює економіку Росії
03-03-2014
Цікаве

Через рішення Володимира Путіна вводити війська в Україну акції російських компаній падають з неймовірною швидкістю, рубль також досягнув свого історичного мінімуну

Різниця в 2 години між Московським і Київським часом дала можливість українцям з самого ранку побачити, що військова агресія Путіна не тільки додає привабливості "вождю" в очах деяких жителів РФ, а й обвалює економіку країни.

Так, з самого ранку з'явилися новини про те, що російськи рубль вийшов на історичні мінімуми до долара і євро.

За словами російських аналітиків головну роль у девальвації російського рубля відіграє посилювання геополітичних ризиків зважаючи на конфлікт між Україною і Росією.

Курс долара в перші хвилини торгів на Московській біржі подорожчав на 86 копійок до 36,75 рубля, євро виріс на 1,24 рубля до 50,82 рубля.

Далі пішли новини з фондових бірж. Індекс РТС станом на 10:50 по Москві обвалився на 10,3 відсотка до 1135 пунктів. ММВБ до цього ж часу знизився на 9,2 відсотка до 1311 пунктів.

І знову, індикатори Московської біржі впали на тлі рішення Ради Федерації, який 1 березня дозволила ввести війська на територію України.

Окремо слід виділити різке падіння російських гігантів та монополістів.

Акції "козирної карти" в економічній боротьбі проти України - монополіста "Газпрому" станом на 10:46 за московським часом (8:46 по Києву) впали на 11,64%. Це показник мінімуму липня 2013 року.

Акції Банку ВТБ обвалилися на 12,5% до 0,037 рубля. «Уралкалий» подешевшав на 11 % до 146 рублів.

Акції «Распадской» подешевшали на 24 % до 19 рублів.

Акції металургійного гіганта «Мечел» подешевшали на 26 %, через це торги акціями компанії припинені.

Такий обвал російські ЗМІ списують на військову агресію і побоювання санкції інших країн.

"Інвестори влаштували розпродаж активів, побоюючись економічних санкцій Заходу, які можуть бути введені у випадку збройного вторгнення РФ. Також очікується зниження обсягу інвестицій в російську економіку, відплив капіталу й подорожчання кредитів", - пише lenta.ru.

Переглядів - 149
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: