Аваков заявив про оновлення 90% керівного складу МВС
Аваков заявив про оновлення 90% керівного складу МВС
04-03-2014
Політика

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що звільнив 90% всіх керівних кадрів МВС. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Ситуація, в якій опинилася міліція, - тотальна деморалізація і дезорганізація, на грані розпаду. До цього необхідно додати вимушену і абсолютно необхідну люстрацію керівних кадрів МВС в центрі і на місцях. Звільнено на сьогодні 90% всіх керівних кадрів – кадрів відомства, в основному з керівництва, яки дискредитували себе за три останніх місяці", - написав Аваков.

Водночас, за його словами, у призначенні нових керівників міліції можливі помилки.

"Вихід у цій ситуації - якнайшвидше призначення керівників і в областях, і в структурних підрозділах МВС і СБУ. Так, щоб можна було якомога швидше повернути функціональність. Це найважливіше зараз. Найближчими днями буде прийнято рішення по всім керівникам МВС на місцях. Можливі помилки", - зазначив Аваков.

Проте голова відомства заявив, що зараз важливіше запустити роботу міліції.

"Але зараз важливіше за ювелірну точність призначень - запустити в роботу міліцію: від громадського порядку та безпеки на вулицях - до здатності розслідувати і затримувати злочинців силами спеціальних підрозділів", - написав голова МВС.

Переглядів - 212
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: