«Комунопад» під Чорногорою
«Комунопад» під Чорногорою
17-03-2014
Політика

У селі Бистрець, з ініціативи громадських активістів та молоді, 3 березня демонтовано пам’ятник-обеліск, встановлений у 1967 році на честь 50-річчя утворення СРСР.

Багато років стояв цей безликий «штовб», як його охрестили люди, без догляду і підпису, правда, напис зберігся: «Борцям за встановлення Радянської влади». Ганебний символ людської байдужості, незнання історії свого краю височів над свідомістю людей. Були й такі, що сподівалися: ось-ось прийде піонерія та комсомолія, і буде «як тогди». Напевне, та надія вже вмерла…

Зате є надія, що ми всі сколихнули у свідомості почуття гідності, побороли ген страху перед владою, який роками затуплював інші почуття. Тому виховуймо в собі потребу бути попереду, бути в центрі подій, бути свідомим того, що на кожному з нас зараз відповідальність за все, що відбувається.

Конкретна пропозиція від тих, хто був у центрі подій, – потреба збирати кошти на виготовлення гідного пам’ятнику борцям за волю України. А на місці поваленого обеліску вирішили встановити каплицю Матері Божої.

Ганна Потяк

вчителька, с.Бистрець  

Переглядів - 190
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: