«З книгою жити – з добром дружити»
«З книгою жити – з добром дружити»
04-04-2014
Літературна Скриня

Напередодні Міжнародного дня дитячої книги, який щорічно відзначають 2 квітня, у Верховинській районній дитячій бібліотеці пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання «З книгою жити – з добром дружити», в якому взяли участь 52 учні 1-9 класів шкіл району. Тиждень читання покликаний, в першу чергу, пропагувати дитяче читання, адже воно і нині залишається ефективним інструментом духовного і інтелектуального розвитку дитини.

Галина Максим’юк, завідуюча дитячою бібліотекою розповіла, що при книгозбірні зареєстровано 1368 читачів. Часті гості тут і дошкільнята, котрі вже опанували читання. А основними ж читачами є учні 1-6 класів. Бібліотечний фонд в цьому році поповнився 39-ма книгами. З періодичними виданнями бібліотека чи не вперше стикнулася з проблемами і змушені були передплатити їх за власний рахунок на перший квартал. Щоправда ситуація виправилася і до кінця року вже передплачено 18 періодичних видань для дітей на 1019 гривень.

Також цими днями Галина Кікінчук, мешканка Верховини, подарувала районній бібліотеці шість книг Марії Матіос, вони разом із трьома виданнями, що мала книгозбірня, склали повноцінну виставку романів гуцульської письменниці.

 

 

Переглядів - 179
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: