Хресна дорога ненародженої дитини у Верховині
Хресна дорога ненародженої дитини у Верховині
13-04-2014
Цікаве

 

     
     Піст – це час для роздумів і покаяння для кожного християнина. Однією важливою молитовною практикою під час посту є Хресна Дорога. Це час єднання з Ісусом у Його терпіннях, час молитви, роздумів, подорожі до Христового Серця. Дуже актуальною в наш час є тема вбивства ненароджених дітей у лоні матері. В контексті цієї трагедії нашого суспільства стала популярною Хресна Дорога із особливими роздумами.
     11 квітня у верховинському храмі пресвятого Юрія Переможця УГКЦ відбулася Хресна Дорога ненародженої дитини, яку до верховинців привезли і провели парох с.Красна Надвірнянського району отець-мітрат Іван Бойко, хор молоді «Божа любов» під керівництвом Ірини Яремин, а ідея, сценарій та постанова зворушливої Хресної Дороги належить катехитці Марії Стримбіцькій.
     Чудовий спів, глибокий зміст розважань кожної стації зворушив серце кожного до глибини душі, змусив задуматися про цінність життя, дарованого Богом. Кожен, хто побував у цей день на Хресній Дорозі, зміг заново оцінити проблему абортів в сучасному суспільстві, помолитися за ненароджених дітей та їхніх матерів.

Переглядів - 220
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: