Земля "в обороті"
Земля "в обороті"
25-04-2014
Цікаве

Під час прокурорської перевірки встановлено, що службові особи Верхньоясенівської сільської ради, управління земельних ресурсів у Верховинському районі та відділу Центру Державного земельного кадастру, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно передали у приватну власність 2 га землі, вартістю 280 тисяч гривень.
Так, без рішення сільської ради службовці склали та видали неправдивий проект землеустрою щодо відведення жителю Тернопільської області земельної ділянки в с. Верхній Ясенів, а відтак, видали державний акт на право власності на цю ділянку.
За даним фактом прокуратурою Верховинського району розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем). За скоєне правопорушникам загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Водночас, прокуратурою заявлено позов про повернення вказаної земельної ділянки у комунальну власність сільської ради, який наразі перебуває на розгляді Верховинського районного суду.

Переглядів - 186
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: