У Верховині офіційно представлено голову райдержадміністрації
У Верховині офіційно представлено голову райдержадміністрації
29-04-2014
Політика

 

    Сьогодні Верховинщині представили – нового голову РДА. Після двох місяців суперечок, люстрації Верховинська РДА нарешті таки отримала нового керівника. Раніше ми уже повідомляли, що згідно розпорядження виконуючого обов’язки Президента України Олександра Турчинова від 23 квітня на цю посаду призначено 38-річного Ярослава Скуматчука.
    Офіційно новопризначеного очільника приїхав представити голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко, який сказав, що стати головою РДА почесно, «але не так легко йому буде працювати на цій посаді – це крісло зараз не тепле, а гаряче». Також Андрій Володимирович наголосив, що дуже непроста  суспільно-політична ситуація як у державі, так і в області. Очікуємо незваних гостей, які мають перед собою завдання дискредитувати Західну Україну, підлити масла у вогонь, щоби підсилити сепаратистські настрої на південному сході України, в чергове налякати їх бандерівцями, пок5азати, які ми немиролюбиві, як ми вороже ставимося до людей іншої національності та іншого віросповідання…»Голова ОДА звернувся до політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації та всіх структур, від яких залежить суспільний порядок, з проханням продемонструвати протилежне: коли приходить час вибудовувати стабільну роботу, ми вміємо об’єднуватися і забезпечувати порозуміння. Ці завдання, як першочергові, він і поставив перед головою РДА.
     Друге питання – соціально-економічний розвиток – теж дуже складне: зараз усі державні кошти «зав’язані» на обороноздатність нашої держави. Також ми маємо бути свідомі того, що Росія буде робити все для того, щоби нас поставити на коліна (питання газу, розриву економічних відносин, недопущення наших товарів на свій ринок і т.д.). Тому потрібна витримка, адже не означає, що питання, які не можна вирішити сьогодні, не можна буде вирішити і завтра. Як зашвидко це відбудеться, залежатиме від нашої згуртованості і від того, як ми будемо ставитися до поставлених перед нами завдань.
    Голова ОДА просив новопризначеного голову РДА налагодити тісний контакт із депутатським корпусом районної ради, взявши за приклад чіткий механізм співпраці Івано-Франківської ОДА та обласної ради. «Адже не пройде багато часу, як треба буде стільки формувати облвиконкоми і райвиконкоми – бо ж запущено механізм виконавчої вертикалі запрацює, мабуть, після виборів 2015 року»,  – сказав Андрій Троценко і побажав Ярославу Скуматчуку до цього часу попрацювати так, щоби верховинська громада знову йому довіряла: «Творчо працюйте. Не забувайте, ким ви обрані, чию довіру вам треба зберегти. А у вашому випадку кредит довіри серйозний».
    А всій громаді Андрій Троценко побажав добра, миру, злагоди, Божого благословення і завершив свій виступ словами : «Пам’ятайте, що «В єдності сила народу. Боже, нам єдність подай».
 
    До слів-привітань приєднався голова районної ради Іван Маківничук, голова Народної ради у Верховинському районі Василь Триндохір, які  побажали новообраному керівникові здоров’я, натхнення, рішучості і виваженості у виконанні своїх обов’язків.  Пообіцяли максимальну підтримку і критику теж, якщо будуть допущені помилки в роботі.
До Ярослава Юрійовича Скуматчука звернувся координатор Народної ради Івано-Франківської області і голова Народної ради міста Івано-Франківськ Олег Рябко, який привітав очільника району з призначенням на відповідальну посаду і наголосив, щоб він не забував, яким шляхом українці прийшли до сьогоднішнього дня, зауваживши, що на Майдані найбільш активними бійцями за незалежність були львів’яни і гуцули.
    Ярослав Скуматчук у своєму виступі в якості голови РДА сказав, що не входить в жодну політичну партію, а тому буде служити громаді. Пообіцяв нещадний бій хабарництву і корупції та максимальне сприяння інвесторам. І озвучив кілька прохань від верховинської громади: максимально сприяти у будівництві та ремонті доріг; врегулювати питання що стосуються оренди полонин, будівництва очисних споруд у Верховині та сприяння у виділенні коштів на будівництво Будинку культури, на що Андрій Троценко заявив, що «сьогодні обіцяю 400 тисяч гривень для початку робіт». Присутні в залі бурхливими оплесками вітали відповідь губернатора.
На завершення усі присутні заспівали Гімн України.
    Ярослав Скуматчук став п’ятим головою Верховинської РДА за останніх десять років. До нього райдержадміністрацією керували Петро Пониполяк, Ігор Шумега, Петро Кермощук та Василь Гондурак.
Тож побажаймо новому очільнику району добросовісно виконувати обов’язки голови і завжди в будь-яких ситуаціях залишатися людиною.     

Переглядів - 313
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: