Автомайдан та медики проводять акцію протесту під Кабміном
Автомайдан та медики проводять акцію протесту під Кабміном
12-05-2014
Політика

КИЇВ. 12 травня. УНН. Незважаючи на зміну керівника МОЗ, принципи роботи Міністерства не змінилися: більшість кадрів МОЗ, що брали участь у корупційних схемах режиму Януковича, досі залишаються на своїх місцях. Про це заявляє учасники акції протесту під Кабміном, організованої представниками Автомайдану та медичної громадськості, повідомляє УНН.

За словами активістів, в даний час займають свої посади заступник міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов та перший заступник голови Держлікслужби Інна Демченко. На думку учасників, акції ці люди грали ключову роль в створенні і реалізації корупційних схем в системі охорони здоров’я при режимі Януковича.

“Ще більшу стурбованість викликає той факт, що нинішнє керівництво країни не проводить реальних дій для ліквідації корупції в МОЗ. Більш того, остання постанова Кабміну про виведення Держлікслужби України з-під контролю Міністерства охорони здоров’я України свідчить про бажання встановити монопольний контроль за ринком ліків в Україні, створивши ще більш високий рівень можливостей для корупційних схем”, — вважає представник Автомайдану Сергій Коба.

На його думку, таке рішення не просто не узгоджується, а прямо суперечить численним заявам нинішнього глави Уряду і Кабінету міністрів про необхідність децентралізації, дерегуляції владних структур і позбавлення чиновників роздутих повноважень.

Організатори акції закликають прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка:

— жорстко присікти спроби впровадження нових корупційних схем у систему Міністерства охорони здоров’я України;

— позбутися від хабарників і корупціонерів, які залишилися в міністерстві від бандитської влади Януковича.

Переглядів - 160
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: