Проти Павліченків відкрили нову кримінальну справу. Їх звинувачують у погрозах свідку
Проти Павліченків відкрили нову кримінальну справу. Їх звинувачують у погрозах свідку
12-05-2014
Політика

Батька та сина Павліченків, які були засуджені за вбивство судді Сергія Зубкова, звинувачують у погрозах на адресу одного зі свідків, Олексія Наумця.

Про це повідомив Gazeta.ua Дмитро Павліченко.

"Про те, що мене та мого сина звинувачують у чомусь, дізнався зі ЗМІ. Потім подали запит до Прокуратури. Там підтвердили: на нас завели кримінальну справу за погрози свідку Олексію Наумцю. Наумець проходив по справі зі Зубковим як ліфтер будинку, де трапилося вбивство. Під час слухання справи у судах першої та другої інстанції він заявив, що не знає нас. Як ми могли йому погрожувати? Потім під тиском слідчого, Геннадія Рибки, Наумець раптом змінив думку і сказав, що впізнав нас", - розповів Дмитро.

"Рибка - недобросовісний слідчий, який фабрикує справи. Зараз він пішов на підвищення: працює у слідчому відділі, займається справою загибелі "Небесної сотні" - це взагалі кощунство", - додав Павліченко.

За його словами, прокуратура, ймовірно, відкрила нову справу через його теперішню діяльність.

"Я зайняв активну позицію, очолив Комітет захисту незаконно засуджених. Думаю, комусь це не сподобалося. Зараз ми виясняємо, коли з'явилися обвинувачення, хто їх написав, що із цим робити далі. Повідомили громадськість, працюємо із адвокатами. У нас є прямі докази фальсифікації справи по Зубкову і того, що ми були засуджені незаконно", - розповідає Дмитро Павліченко.

Нагадаємо, 25 лютого прокуратура забезпечила звільнення п'яти політв'язнів, яких тримали в Харківській області. Серед них був Сергій Павліченко. Як відомо, Верховна Рада прийняла постанову про звільнення політв'язнів, в тому числі сім'ї Павліченків. "За" постанову проголосувало 316 народних депутатів.

 Дмитра та Сергія Павліченків було засуджено за вбивство судді Сергія Зубкова. Батько Дмитро Павліченко мав відбувати довічний, а його син Сергій – 13-річний термін. Свою причетність до злочину чоловіки заперечують.

 Батько і син Павліченки мали відношення до руху вболівальників футбольного клубу "Динамо" (Київ). За їхнє звільнення виступали фанати різних футбольних клубів.

Джерело:  Gazeta.ua

Переглядів - 221
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: