До уваги батьків та дітей!
До уваги батьків та дітей!
15-05-2014
Здоров'я

З метою організації змістовного відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2014 року формуються групи дітей в літні оздоровчі табори району, області та України, в тому числі в ДП «УДЦ «Молода Гвардія» за бюджетними (безкоштовними) путівками та путівками, які частково фінансуються з бюджету.

Напередодні літньої оздоровчої кампанії інформуємо, що згідно Закону «Про оздоровлення та відпочинок дітей», до пільгових категорій, які мають право на безкоштовне (пільгове) оздоровлення та можуть отримати путівки до закладів відпочинку, відносяться:

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування (наявність єдиного квитка);

- діти-інваліди (наявність відповідного посвідчення);

- діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей);

- діти з малозабезпечених сімей (які офіційно отримують державну допомогу малозабезпеченим сім’ям в управлінні праці та соціального захисту населення);

- обдаровані й талановиті діти (грамоти районного, обласного та всеукраїнського і міжнародного рівнів, відмінники навчання);

- діти, які перебувають на диспансерному обліку (наявність відповідної медичної довідки).

Перелік документів, які необхідно надати для отримання путівки:

- заява батьків про оздоровлення дитини;

- ксерокопія свідоцтва про народження дитини;

- ксерокопії документів, що підтверджують належність до відповідної категорії сім’ї або дитини.

Заяву на відпочинок та оздоровлення дитини можна написати щодня (окрім суботи та неділі) з 9 до 18 год. у відділі  сім’ї, молоді та спорту управління освіти сім’ї, молоді та спорту РДА за адресою: с-ще Верховина, вул. І.Франка, 20. Уточнити інформацію можна за телефоном 2-13-34.

Переглядів - 182
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: