Санаторно-курортне лікування чорнобильців
Санаторно-курортне лікування чорнобильців
15-05-2014
Здоров'я

В управлінні праці та соціального захисту населення РДА для забезпечення безкоштовними санаторно-курортним лікуванням перебуває 14 ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та 2-є постраждалих дітей. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням проводитиметься в порядку черги.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою у 2015 році просимо постраждалих осіб (чи одного з батьків потерпілої дитини) подати до 15 жовтня 2014 року до управління праці та соціального захисту населення РДА такі документи:

– заяву із зазначенням бажаної пори року заїзду;

– довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о, видану в установленому МОЗ порядку;

– заяву для одержання путівки у складі організованої групи дітей чи разом із одним із батьків або особою, яка їх замінює, із зазначенням бажаної пори заїзду;

За детальнішою інформацією звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення РДА за адресою: с-ще Верховина, вул. Франка, 20, каб. №6, або за телефоном 2-11-98.

Переглядів - 94
Обласні новини
13.07
13 липня (четвер) У ПРЯМОМУ ЕФІРІ гостем студії радіо «Гуцульська столиця» буде Іван ШКІНДЮК, голова районної ради

Із Іваном Юрійовичем у прямому ефірі говоритимемо про суспільно-політичну ситуацію в районі, про святкування «Полонинського літа» та на інші теми.  
Не пропустіть унікальної можливості поставити своє запитання очільнику району.
Ваші запитання надсилайте на електронну адресу: vistiradio@ua.fm та в коментарях під анонсом на сайті vistiradio.com.ua.
Під час прямого ефіру ви зможете також безпосередньо телефонувати на номер 098 283 9991 і  поспілкуватися із гостем студії. Очікуємо на вашу активність!
Початок ефіру о 15 год.
04.07
Заповнення податкової накладної – ДФС роз’яснює

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 12