Олімпійський урок пройшов у Верхньому Ясенові
Олімпійський урок пройшов у Верхньому Ясенові
04-06-2013
Здоров'я

    Людно було минулої неділі на стадіоні у Верхньому Ясенові. У селі на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича "Діти-майбутнє України" відбулося спортивне свято – олімпійський урок. Відкриваючи його, директор школи Я.Прокопишин зауважив, що основна мета заходу – виховання дітей на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення учнів до активних занять фізкультурою і спортом.
    Привітали присутніх та учасників спортивних змагань виконавчий директор відділення НОК в області І.Шкоропаняк і сільський голова Д.Мартищук.
    Потім школярі змагалися в різних естафетах, іграх та конкурсах художньої самодіяльності. В олімпійському заході взяли участь близько ста школярів Верхньоясенівської ЗОШ І-ІІІ ст. та діти з Києва і Заліщиків, котрі перебувають у селі з метою оздоровлення.
    Після конкурсної програми переможців відзначили медалями та цінними призами відділення НОК в Івано-Франківській області.
    Олімпійський девіз: "Швидше, вище, сильніше", – набуває у Верхньому Ясенові особливого забарвлення.

 
                                                                         Володимир Ящук - начальник відділу смі'ї, молоді та спорту, управління освіти, сім'ї, молоді та спорту РДА

Переглядів - 78
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

22.06
22 червня, четвер

22.06
Що таке спінер?

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 4