Олімпійський урок пройшов у Верхньому Ясенові
Олімпійський урок пройшов у Верхньому Ясенові
04-06-2013
Здоров'я

    Людно було минулої неділі на стадіоні у Верхньому Ясенові. У селі на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича "Діти-майбутнє України" відбулося спортивне свято – олімпійський урок. Відкриваючи його, директор школи Я.Прокопишин зауважив, що основна мета заходу – виховання дітей на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення учнів до активних занять фізкультурою і спортом.
    Привітали присутніх та учасників спортивних змагань виконавчий директор відділення НОК в області І.Шкоропаняк і сільський голова Д.Мартищук.
    Потім школярі змагалися в різних естафетах, іграх та конкурсах художньої самодіяльності. В олімпійському заході взяли участь близько ста школярів Верхньоясенівської ЗОШ І-ІІІ ст. та діти з Києва і Заліщиків, котрі перебувають у селі з метою оздоровлення.
    Після конкурсної програми переможців відзначили медалями та цінними призами відділення НОК в Івано-Франківській області.
    Олімпійський девіз: "Швидше, вище, сильніше", – набуває у Верхньому Ясенові особливого забарвлення.

 
                                                                         Володимир Ящук - начальник відділу смі'ї, молоді та спорту, управління освіти, сім'ї, молоді та спорту РДА

Переглядів - 78
Обласні новини
13.07
13 липня (четвер) У ПРЯМОМУ ЕФІРІ гостем студії радіо «Гуцульська столиця» буде Іван ШКІНДЮК, голова районної ради

Із Іваном Юрійовичем у прямому ефірі говоритимемо про суспільно-політичну ситуацію в районі, про святкування «Полонинського літа» та на інші теми.  
Не пропустіть унікальної можливості поставити своє запитання очільнику району.
Ваші запитання надсилайте на електронну адресу: vistiradio@ua.fm та в коментарях під анонсом на сайті vistiradio.com.ua.
Під час прямого ефіру ви зможете також безпосередньо телефонувати на номер 098 283 9991 і  поспілкуватися із гостем студії. Очікуємо на вашу активність!
Початок ефіру о 15 год.
04.07
Заповнення податкової накладної – ДФС роз’яснює

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 12