Кордон на замку
Кордон на замку
29-05-2014
Політика

Трагічні події на півдні та сході нашої країни та складна суспільно-політична обстановка наклали свій відбиток на святкування Дня прикордонника – довелося відмовитися від урочистих концертів.

У цей день привітати охоронців рубежів відділу прикордонної служби «Шибене» з нагоди професійного свята приїхали голови Верховинської РДА Ярослав Скуматчук, Косівської РДА – Роман Матейчук, військовий комісар Косівсько-Верховинського ОРВК Сергій Луцюк, представники ДП «Верховинський лісгосп» та районного лісгоспу, НПП «Верховинський», Карпатського НПП, підприємці району, котрі привезли солдатам гроші на паливно-мастильні матеріали та деякі товарно-матеріальні цінності.

Завдяки меценатській допомозі підприємців із Києва та шефської допомоги місцевих підприємців на заставі зроблено капітальний ремонт кухні та їдальні, завершується обладнання душової та сауни.

Верховинщина має безпосереднє відношення до військових у зелених беретах, адже на території району розташовані застави, де прикордонники несуть службу та охороняють недоторканість і спокій на західних кордонах України. Але жоден із мешканців району, напевне, не уявляє, в яких умовах захисникам кордону доводиться нести службу, а їхнім сім’ям – жити. Але на те вони й прикордонники, що, незважаючи на труднощі, служать на кордоні та нікуди відійти від державної межі не можуть. І знають, хто ворог і що він знаходиться по той бік, а позаду – свої, котрих слід захищати й на підтримку яких, хоча б моральну, можна розраховувати.

Тому варто при кожній сільській громаді створити ініціативну групу, котра би збирала та передавала шефську допомогу прикордонникам, щоб поліпшити їхнє матеріально-технічне забезпечення та побутові умови проживання.

Іван Зеленчук

У рядах прикордонників несуть службу і жінки: молодший інспектор прикордонної служби Галина РИБЧУК та інспектори прикордонної служби ІІІ Оксана КУЦЕНКО та Ольга ВАТАМАНЮК

 

Переглядів - 189
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: