Українська попса розважається в Москві поки українські солдати гинуть за Батьківщину
Українська попса розважається в Москві поки українські солдати гинуть за Батьківщину
02-06-2014
Новинки музики

Цими вихідними українські поп-виконавці Ані Лорак, Віра Брежнєва, Потап та Настя Каменських, отримали в Москві російську музичну премію RU TV!  Так, Ані Лорак отримала на цій тусовці аж дві нагороди та була визнана найбільш екстравагантною виконавицею.Однак деякі українці таке хизування російською премією засуджують. Повідомляє еспрессо ТБ

"Наші солдати гинуть за Україну, а такі "попсові гіганти" як Потап, Настя Каменських, Віра Брежнєва та Ані Лорак їдуть розважатись на попсову вечірку до Москви. І це після дешевого і наскрізь фальшивого виконання нею пісні Івасюка “Мальви”, нібито в пам'ять про героїв Небесної Сотні. Як взагалі таке можна робити під час війни?", - запитує блогер Олексій Заводюк. Нагадаємо, що через мовчазну позицію Лорак щодо Майдану багато активістів не сприймають її творчість. Зокрема, нещодавно стало відомо, що концерти Лорак на Західній Україні обіцяють не бойкотувати, якщо вона заспіває пісню ультрас про Путіна.

Я не знаю, як це назвати. Це навіть не зрада, а якась безпросвітна тупість каже Олексій:

 

Невже Ані Лорак так захотілося проміняти залишки підмоченої репутації на дві дешевих цацки, про які завтра всі забудуть. Ну вітаю тебе, Кароліна. Україна тебе зневажає, і Москва тебе зневажає теж. Бо нема за що поважати людину, яка так чинить з країною, яка так багато тобі дала.

Вочевидь ганебний приклад Таїсії Повалій, яка спочатку довго всіх запевняла в тому, що вона і є “Золотий Голос України”, а потім вирушила у вигнання на посаду «Однією з королев московського кабацького шансону», нічому нашу попсу не вчить.

Я вважаю, що така поведінка цих горе-артистів заслуговує презирства. Для мене більше немає цих артистів і тим більше немає таких людей:

Потап і Настя Каменських

Ані Лорак

Віра Брежнєва

Як їх краще всього покарати за таку поведінку? Я думаю, що краще покарання це повний ігнор. Це не наші артисти.

Зараз Україна проходить повне очищення та перезавантаження держави. Очищаються всі сфери нашого життя, а не тільки політика, як думають багато хто.

Очиститься повинні всі: менти, судді, політики, журналісти та артисти теж повинні визначитися хто вони і з ким вони. Продажним пикам, без роду і племені, краще відправиться в Москву, де орда ніколи не цінувала любов до Батьківщини та людську гідність.  А Україні потрібні нові герої. Справжні герої, а не дешева попса, яка в такий важкий і трагічний час дозволяє собі такі ганебні вчинки. 

Переглядів - 170
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: