Порошенко сьогодні здійснить перший закордонний візит після виборів
Порошенко сьогодні здійснить перший закордонний візит після виборів
03-06-2014
Політика

Петро Порошенко 3-4 червня здійснює свій перший закордонний візит після обрання його президентом

Він візьме участь у відзначенні у Варшаві 25-річчя перших частково демократичних виборів у Польщі, а також зустрінеться з главами кількох держав, зокрема, Польщі - Броніславом Коморовським, США - Бараком Обамою, а також Франції - Франсуа Олландом, передає Еспресо.TV з посиланням на Укрінформ.

"Цей візит буде корисним для нашої країни, для координації дій з нашими партнерами, які у складний час подали нам руку. Це - США, керівництво ЄС і лідери різних європейських країн", - заявив з цього приводу Порошенко.

Міністр канцелярії президента Польщі Яромір Соколовський в інтерв'ю польським ЗМІ напередодні підкреслив, що візит Порошенка до Польщі є "символічним", адже є першим після його обрання на посаду Президента України. "Ми хочемо використати цей візит, аби поговорити про перспективи розв'язання кризи в Україні, про російсько-українську кризу, підтримку Польщею реформ в Україні з особливим акцентом на реформу самоврядування", - наголосив Соколовський.

Радник президента Польщі з міжнародних питань Роман Кузняр у коментарі Укрінформу раніше заявив, що перший закордонний візит Порошенка в якості президента - до Варшави - є "визнанням внеску Польщі в демократичні зміни в Україні і зусиль Польщі, аби Україна знайшла своє місце в родині європейських демократичних народів".

У рамках візиту Порошенко візьме участь в урочистостях відзначення 25-річчя демократичних перетворень у Польщі, а також врученні лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву Нагороди Солідарності, яка в цьому році вручається вперше. Програмою дводенного перебування у Варшаві передбачається також проведення двосторонніх зустрічей, зокрема, з президентами Польщі, США та Франції.

Переглядів - 201
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: