ЛОК "Верховина" отримає понад півтора мільйона гривень за оздоровлення дітей
ЛОК "Верховина" отримає понад півтора мільйона гривень за оздоровлення дітей
10-06-2014
Здоров'я

 

 

Як повідомляє сайт "Наші гроші", філія "Дитячий заклад санаторного типу лікувально-оздоровчий комплекс "Верховина" ПрАТ "Івано-Франківськтурист" отримає 1,51 млн грн. за оздоровлення 450 дітей. Кінцевим власником "Івано-Франківськтурист" є Федерація профспілок України.
Найбільше замовлення на 3,42 млн грн. отримає ТОВ "Прибрежний" за оздоровлення на морському узбережжі не менше 600 дітей. Співвласниками підприємства якого є екс-депутат Херсонської міськради Станіслав Путілов з дружиною Надією і ТОВ "Південний регіон", що зареєстроване на Олену Четверикову і офшорну компанію "Каліндо Лімітед" з британського острова Ангілья.

 Станіслав Путілов є батьком нардепа від партії "УДАР" Андрія Путілова. У 2014 році Путілов-старший балотувався на посаду міського голови Херсона. Відомо, що Станіслав Путілов брав участь у парламентських виборах 2012 року від партії "Україна-Вперед!" Наталії Королевської.

 ТОВ "Коматекс" отримає замовлення на 2,70 млн грн. за оздоровлення 800 дітей на території Херсонської області, на березі Чорного моря. Власниками фірми є Ігор Савченко та Анатолій Чернишков.

Ще 1,35 млн грн. коштуватиме оздоровлення 350 дітей у Дитячому закладі санаторного типу "Остреч" з м.Мена Чернігівської області. Директором санаторію є Володимир Борейко. Менський санаторій "Остреч" заснований ТОВ "Сільгоспздравниця", яке належить Ігорю та Богдану Магалясам з Тернопільщини, і Асоціацією "Украгромайно Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств".

 

   За матеріалами: http://nashigroshi.org

Переглядів - 315
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: