Духовний оберіг для поколінь(фоторепортаж)
Духовний оберіг для поколінь(фоторепортаж)
23-06-2014
Цікаве

Серед розмаїття православних святинь Верховинщини засяяла золотими куполами ще одна новозбудована церква в селі Замагора

У красу храму вкладена душа парафіян, прихожан, адже саме вони стали ініціаторами спорудження нової церкви. Будівельні роботи розпочалися у 2010 році. Здійснювали його досвідчені майстри з села Голови під керівництвом Михайла Парижняка. На їхньому рахунку це вже дев’ятнадцята духовна споруда. Багато сил, ентузіазму і наполегливості в цю справу вклав житель села Андрій Сухарчук, якому громада довірила бути керівником і організатором будівництва. А ще допомагала щира віра в Бога

– У тому, що вдалося збудувати таку святиню в нашому селі, велика заслуга тодішнього голови РДА Петра Кермощука, батько якого був родом із Замагори. Саме він спонукав нас до цієї справи, – каже голова церковної громади Андрій Андрійович, – ну і відповідно першим пожертвував кошти. Його добрий почин підтримали меценати Юрій Дерев'янко, Микола Палійчук, Михайло Вишиванюк, місцеві родини Мартищуків, Кермощуків, Сухарчуків та багато інших жителів села.

І ось минулої неділі на церковному подвір’ї храму Архистратига Божого Михаїла зібралося чимало людей із Замагори, сусідніх сіл, котрі прийшли розділити радість освячення та отримати благословення в історичний день відкриття духовного оберегу. Колориту святковому дійству надали барвисті вишивки та кожухи, у які в цей день були вбрані більшість замагорян.

На запрошення громади освятити храм приїхав Владика Коломийсько-Косівської єпархії УПЦ КП єпископ Юліан та духовенство. Гостинні господарі, як і годиться, Преосвященного єпископа Юліана та запрошених представників влади зустрічали хлібом-сіллю та мелодіями троїстих музик.

Після архієрейського Богослужіння владика привітав усіх прихожан з визначною подією, провів єлеєпомазання, вручив Благословенну грамоту церковній громаді та подарунки – будівельникам. Єпископ Юліан благословив на служіння на парафії в новозбудованому храмі отця Володимира Максим’юка.

Василь Мануляк 

Переглядів - 292
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: