Мешканець села Пістинь Косівського району Петро Третяк передасть власний бронетранспортер батальйону «Айдар»
Мешканець села Пістинь Косівського району Петро Третяк передасть власний бронетранспортер батальйону «Айдар»
03-07-2014
Політика

Мешканець села Пістинь Косівського району Петро Третяк передасть власний бронетранспортер батальйону «Айдар». Подарунок військовослужбовцям має доставити міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

Як повідомив «КУРСу» голова координаційного центру швидкого реагування, депутат обласної ради Юрій Романюк, БТР перевезуть у місце дислокації “Айдару” під Луганськом на спеціальному транспорті.

«Він буде запакований бронежилетами, продуктами харчування та гуманітарною допомогою для військовослужбовців», - повідомив Юрій Романюк.

Бронетранспортер - власність підприємця з села Пістинь Косівського району Петра Третяка. Два роки тому чоловік придбав БТР на аукціоні у Хмельницькому.

«Він мав іти на металолом, і мені стало його шкода, - розповідає Петро Третяк. – Я сказав, що куплю його, якщо будуть документи. Після цього мені зробили документи на 10 років за дорученням на право продажу. Оформили 2013 роком, хоча БТР виготовлений десь у 80-х роках».

Підприємець придбав бронемашину без бойової башти, у занедбаному стані. Згодом відремонтував її, а як почалися бойові дії на Сході, вирішив подарувати українським військовослужбовцям.

 

Переглядів - 208
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: