Берімси люди до ремонту доріг разом!!!!
Берімси люди до ремонту доріг разом!!!!
03-07-2014
Екологія

Питання катастрофічного стану доріг у районі надзвичайно турбує як господарюючих суб’єктів, котрі здійснюють вантажні перевезення, так і кожного горянина а чи туриста, які щодня користуються автомобільним та автобусним транспортом, що курсує дорогами Верховинщини. Верховинські дороги вже й дорогами не назвеш, люди їх просто називають напрямками – до того чи іншого населеного пункту. Зважаючи на важку політичну ситуацію в державі та гострі економічні проблеми, які звалилися на наші голови через сусідів-недругів, очевидно, розраховувати на допомогу зі сторони ослабленої в економічному плані країни не доводиться. До цього потрібно ставитися з розумінням, і частину проблем покласти на свої плечі. Такі реалії сьогоднішнього життя. І саме ми маємо бути розсудливими і мудрими. 

 

 

На добре слово і подяку заслуговують сьогодні суб’єкти підприємницької діяльності району, які виступили з ініціативою долучитися до вирішення вкрай болючої проблеми – ремонту доріг – власними зусиллями. Долучитися коштами, пожертвами, добровільним внесенням певної суми грошей  на громадську справу – проведення ремонту дороги державного значення «Кам’янець-Подільський – Татарів» на дільниці «Кривопільський – Буковецький перевали». Давайте спочатку спільними зусиллями відремонтуємо нашу центральну автомагістраль, пізніше візьмемося за ремонтні роботи на інших напрямках. Підприємці готові офірувати на ремонт дороги від тисячі і більше гривень. Кошти вирішили передавати депутатам селищної та сільських рад, які акумулюватимуться у селищній і сільських радах й виділятимуться на придбання асфальту, гравію а також пального для дорожньо-будівельної техніки філії «Верховинська ДЕД». Роботи проводитимуть працівники дорожньо-експлуатаційної дільниці, а витрачання коштів контролюватиме громада. Районна газета поінформує про кожну використану копійку. Громади по Білому та Чорному Черемоші вже самоорганізувались і ремонтують дороги.

Ми звертаємося до усіх підприємців, підприємницьких структур, керівників підприємств, установ, організацій, сільських голів, а також жителів селища Верховина і населених пунктів – від Кривополя до Буківця – внести і свій посильний вклад у загальнонародну справу – проведення ремонту центральної дороги. Повірте, що сьогодні це за нас не зробить ніхто. У такий спосіб уже ремонтують дороги на Косівщині, Снятинщині, в інших районах області. Ми ж – також патріоти свого краю, і нам уже набридло бездоріжжя, тому маємо шанс довести, що справжні патріоти проживають і в нашому краю, на Верховинщині. Тож проявімо споконвічну ґаздівську вдачу – і до роботи.

 

              Рада підприємців району

 

 

Ініціативна група з числа громадськості, підприємців, депутатського корпусу селищної ради за підтримки селищного голови Василя Мицканюка організовує збір коштів на ремонт центральної дороги в селищі Верховина.

Зважаючи на важкий економічний стан в державі, звертаємось до всіх небайдужих керівників установ, підприємств, організацій, фізичних та юридичних осіб, усіх людей доброї волі підтримати цю ініціативу, долучившись до збору коштів.

 

Голова ініціативної групи Іван Мойсюк (098 5947235). 

Переглядів - 288
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: