Гроші з концерту Тіни Кароль в Криму підуть для онкохворих в Івано-Франківськ
Гроші з концерту Тіни Кароль в Криму підуть для онкохворих в Івано-Франківськ
07-07-2014
Новинки музики

Співачка, уродженка Івано-Франківська, Тіна Кароль продовжує ділитися пікантними деталями свого особистого життя. Зокрема, в одній з останніх розмов із ведучою програми "Світське життя" Катею Осадчою відома українка розповіла про свого двоюрідного брата, якого призвали до армії,а  тоум воан розуміє біль матерів, чиї діти зараз воюють на сході.

"Він отримав повістку. Зараз запитати матерів з Західної Украйни, чи потрібен їм такий Донбас? Вони скажуть: "Нам то не потрібно, хай йдуть собі з миром!". Але з іншого боку, не можна віддати території, не можна відпустити, тому що там також є люди, мирне населення", - зазначила співачка."Я хочу сказати, що як в Україні є нормальні люди, так і в Росії є нормальні люди, які все розуміють. Що це якийсь конфлікт зовсім дивний, дуже дивно створився. І це не наша українська війна, але вона на українській території. Повернути тих людей, яких ми втратили, ми вже не зможемо. Я, як ніхто це розумію, тому розділяю біль усіх матерів, родичів, які зараз плачуть і моляться, і ставлять свічки в церкві", - зізналася Тіна.

Також співачка розповіла про фонд "Полюс притяжения", гроші якого йдуть на онколікарні. Зокрема, кошти, які співачка заробила на концерті у Криму підуть на лікування онкохворих в інших регіонах України.

"Щодо мене і Криму: коли почалася ця криза, я побачила, що зрізали бюджет онколікарням. Я сказала, що так не буде. Ми відкрили фонд "Полюс притяжения". І всі гроші, які я заробила в турі, я віддала туди. І так виходить, що гроші з кримських концертів підуть на Західну Україну. В Мукачеве, Івано-Франківськ, і я дуже тішусь з того", - зауважила Тіна.

Нагадаємо, Тіна Кароль не відмовилася від концерту в Криму.

"Крим український, нічого не змінилося, сама суть – люди, населення, яке там мешкає - це українці. І співати для українців в Криму я буду обов’язково", - заявила артистка.

Переглядів - 195
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: